Tuvanam - LUXViTRiN
Üye Girişi Üye Ol
LUXViTRiN
 


The Storyteller
 
Her zaman hayallerinin peşinde koşan, hayatın tüm şekil ve renklerinden ilham alan Tuvana Büyükçınar’ın ‘’The Storyteller’’ ismini verdiği koleksiyonun ilham kaynağı 1850’li yıllarda İstanbul. Osmanlı mimarisinin en çarpıcı örneklerinin hayat bulduğu 1850 – 1900’lu yılların görkemi Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonuna yansıyor. Farklı temaların bir araya gelerek bir bütünü oluşturduğu koleksiyonda 19.yy Çarlık Rusya’sının ve İngiliz Monarşisi’nin de etkileri hissediliyor. 
TUVANAM ' ın çok özel butik tasarımlarını bulabileceğiniz adres, Ayrıcalıklı Alışverişin, Lüks ve modanın buluşma noktası LUXVITRIN.

Özel alışveriş dünyasının en ayrıcalıklı markası LuxVitrin, dünyaca ünlü birçok prestijli markanın özel tasarım ürünlerini sizlerle bulusturuyor. Sadece size özel olmasını istediğiniz ürünleri bulmak icin doğru adrestesiniz. 
Üyelerimize özel bir alışveriş deneyimi sunmakta olan LuxVitrin' de sergilenen ürünlerin satın alan kişiyi özel ve farklı kılacak nitelikleri olmasına dikkat edilmektedir. 
 
Birbirinden özel ve seçkin markalarının ürünlerini sevdikleriniz de kaçırmasın diyorsanız,  sitemize davet edip indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

 
Tüm Hakları Saklıdır © Derin Deneyim Reklam ve Organizasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Sözleşmesi   Kullanım Şartları   İletişim
E-Posta
Parola
Parola Tekrarı

İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Öğrenim Durumu

Üyelik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum
LUXViTRiN Duyuru Listesine Katılmak İstiyorum.
E-Posta
Parola
Beni hatırla    Parolamı Unuttum
E-Posta
Lütfen LUXViTRiN hesabınıza ait E-Posta adresinizi giriniz.
Parola hatırlatma mesajı adresinize gönderilecektir.
Ürün sepete eklendi...
Sayfa başına dön...