LUXViTRiN hediye çekleri ve kullanımı - LUXViTRiN
Üye Girişi Üye Ol
 

LUXViTRiN hediye çekleri ve kullanımı

LUXVİTRİN HEDİYE ÇEKLERİ ve KULLANIMI

Davet Göndermek Suretiyle Kazanılan Çekler;

LUXViTRiN’de davet ettiğiniz arkadaşlarınız üyelik sürecini tamamladıktan sonra yaptıkları ilk alışverişlerinde size 25 TL değerinde bir indirim çeki tanımlanmaktadır.  Kazanılan indirim çekleri 30 gün süreyle geçerli olup bu süre sonunda kullanılmayan indirim çekleri iptal edilmektedir. Hesabınızda birden fazla indirim çeki tanımlı olması durumunda her alışverişte bunlardan sadece bir tanesini kullanabilirsiniz. 

Sistemi birden fazla farklı email adresi ile hesap açmak suretiyle yanıltmaya yönelik bir davranış tespit edildiğinde kazanılan indirim çekleri iptal edilir. indirim çeki nakde çevrilemez ve 3. şahıslara devir edilemez

Hediye ve indirim çeklerinizi hesabım bölümünde yeralan ilgili alt başlıkta inceleyebilirsiniz.  Daha fazla hediye çeki kazanmak için yine hesabım bölümündeki ilgili başlıktan arkadaşlarınızı LUXViTRiN'e davet edebilirsiniz.

Kampanyalar Sırasında Dağıtılan Çekler;

Kampanyalar sırasında aldığınız 
LUXViTRiN hediye çeklerindeki kodları kullanmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra "hesabım" bölümünde yeralan "indirim çekleri" sekmesi vasıtasıyla elinizdeki kodu hesabınıza tanımlayabilir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kampanyalar Sırasında Dağıtılan İndirim Kodları;

Kampanyalar sırasında edindiğiniz tek kelimeden oluşan indirim kodlarını satın alma işlemi esnasında herhangi bir ön tanım yapmaksızın direk kullanabilirsiniz.  

 
Tüm Hakları Saklıdır © Derin Deneyim Reklam ve Organizasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Sözleşmesi   Kullanım Şartları   İletişim
E-Posta
Parola
Parola Tekrarı

İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Öğrenim Durumu

Üyelik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum
LUXViTRiN Duyuru Listesine Katılmak İstiyorum.
E-Posta
Parola
Beni hatırla    Parolamı Unuttum
E-Posta
Lütfen LUXViTRiN hesabınıza ait E-Posta adresinizi giriniz.
Parola hatırlatma mesajı adresinize gönderilecektir.
Ürün sepete eklendi...
Sayfa başına dön...