LUXViTRiN Neden Güvenli ? - LUXViTRiN
Üye Girişi Üye Ol
 

LUXViTRiN Neden Güvenli ?

LUXViTRiN NEDEN GÜVENLİ ?

LUXViTRiN hiçbir yerde bulamayacağınız en özel ve butik ürünleri size sunarken bu deneyimi en yüksek teknoloji ve güvenlik ile size sağlamaktadır. LUXViTRiN ’de müşteri bilgilerinin kaybını, izin verilmeyen yerlerde kullanımını ve değiştirilmesini engellemek amacıyla çok yüksek güvenlik prosedürleri uygulanmaktadır.  Gerek şirket içi sistemlerin gerekse müşteri arayüzünün güvenliği düzenli PCI-DSS taramaları ile sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi sırasında kullanılmakta ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır.  Alışveriş işlemi sırasında 2048bit şifreleme özellikli SSL sertifikalarının en üst düzeyi kullanılmaktadır. 

LUXViTRiN'den yaptığınız alışverişlerinizde ödeme yapabilmek için öncelikle bankanızın 3D Güvenlik Sistemi’ne üye olmanız gerekmektedir.  

3D Güvenlik Sistemi, ödeme için kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra sizi bankanızın 3D Güvenlik Sayfası'na yönlendirecektir. Bu güvenlik sayfasına bankanızın sizden istediği bazı kişisel bilgilerinizi girdikten sonra bankanız ödemenizi onaylayacak ve işleminiz tamamlanacaktır. 3D Güvenlik Sistemi'nin amacı, harcamalarınızı güvence altına almak ve sanal alışveriş işlemlerinizde rahat ve güvenilir bir ortam yaratmaktır. 

 


 

 

Tüm Hakları Saklıdır © Derin Deneyim Reklam ve Organizasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Sözleşmesi   Kullanım Şartları   İletişim
E-Posta
Parola
Parola Tekrarı

İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Öğrenim Durumu

Üyelik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum
LUXViTRiN Duyuru Listesine Katılmak İstiyorum.
E-Posta
Parola
Beni hatırla    Parolamı Unuttum
E-Posta
Lütfen LUXViTRiN hesabınıza ait E-Posta adresinizi giriniz.
Parola hatırlatma mesajı adresinize gönderilecektir.
Ürün sepete eklendi...
Sayfa başına dön...